[./kaps_start.html]
[./kaps_bestuur.html]
[./kaps_nieuwsbrief.html]
[mailto:Running-geert@hotmail.com]
[mailto:kaps.secretariaat@telenet.be]
[mailto:kaps.basket@skynet.be]
[mailto:kaps.secretariaat@telenet.be]
[mailto:thierry.dillen@telenet.be]
[mailto:herman.robeyns@telenet.be]
[mailto:kaps.tennis@skynet.be]
[mailto:coisenjose@telenet.be]
[mailto:patrick.dhaen@pznoord.be]
[mailto:j.dehoon@skynet.be]
[mailto:JoostC@magnuswijnen.be]
[mailto:henri.claes@politie.antwerpen.be]
[./kaps_atletiek.html]
[./kaps_badminton.html]
[./kaps_basketbal.html]
[./kaps_geweldsbeheersing.html]
[./kaps_schutters.html]
[./kaps_tafeltennis.html]
[./kaps_tennis.html]
[./kaps_voetbal.html]
[./kaps_wielersport.html]
[./kaps_zaalvoetbal.html]
[./kaps_andere.html]
[./kaps_andere.html]
[./kaps_dua-triatlon.html]
[Web Creator] [LMSOFT]
Koninklijke Antwerpen’s Politie Sportkring v.z.w.
Sporttakken en afgevaardigden
Home
Ons bestuur
Lees hier onze nieuwsbrief
Welke sporttakken zijn er en wie kan ik contacteren?
Atletiek
Geert Mertens
Running-geert@hotmail.com

Badminton
Hedwige Van de Meuter
kaps.secretariaat@telenet.be

Basketbal (non-actief)
Jean Verhelst
kaps.basket@skynet.be

Geweldbeheersing
Peter Anken
peter.anken@telenet.be

Schutters
Thierry Dillen
thierry.dillen@telenet.be

Tafeltennis
Herman Robeyns
herman.robeyns@telenet.be

Tennis
Jean Verhelst
kaps.tennis@skynet.be

Swa D’Haen - toernooien e.d.
coisenjose@telenet.be

Voetbal
Patrick D'Haen
patrick.dhaen@pznoord.be


Wielersport
Jerry De Hoon
j.dehoon@skynet.be

Zaalvoetbal
Joost Colman
JoostC@magnuswijnen.be


Andere (volleybal, zeilen, ...)
Henri (Rik) Claes
henri.claes@politie.antwerpen.be


Dua - triatlon
Jerry De Hoon  - Geert Mertens
zie hiervoor